Aston Villa - Chelsea Londyn - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2020-06-21 17:15:00

Transmisje w TV:
Canal+ Sport2, Ziggo Sport 14, beIN SPORTS CONNECT, DIGI GO, Sky Sports Main Event, Sky Sport Uno, Sky Sport Football, RMC Sport 1, VOOsport World 1, Canal+ France, SKY Go Italia, Ziggo Sport Select, Sky Sport 1 HD Italia, Białoruś 5, Sport TV1 Portugal, Play Sports 1 , Setanta Sports Ukraine
Wynik na żywo
meczyki
Player
transmisja
Radio Gol 2
relacja radiowa
SportRelacje
relacja tekstowa

Gdzie oglądać mecz Aston Villa - Chelsea Londyn ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 21.06.2020. Transmisja TV z meczu Aston Villa - Chelsea Londyn będzie dostępna na Canal+ Sport2 i Ziggo Sport 14 i beIN SPORTS CONNECT i DIGI GO i Sky Sports Main Event i Sky Sport Uno i Sky Sport Football i RMC Sport 1 i VOOsport World 1 i Canal+ France i SKY Go Italia i Ziggo Sport Select i Sky Sport 1 HD Italia i Białoruś 5 i Sport TV1 Portugal i Play Sports 1 i Setanta Sports Ukraine , transmisja internetowa Player , relacja radiowa na Radio Gol 2 , a relacja tekstowa na SportRelacje.

Interesuje Cie Piłka nożna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Tabela ligowa - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550