Chiny PR

Chiny PR

3 - 0
Data
19 cze 2021 | 16:00 (zakończony)
Polska

Polska

Chiny PR - Polska - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2021-06-19 16:00:00

Transmisje w TV:
TVP Sport, Polsat Sport
Zupełnie darmowa transmisja internetowa z tego meczu dostępna jest na stronie Fortuna TV.
UWAGA! Teraz poza możliwością oglądania meczu otrzymasz też trzy bonusy startowe, o łącznej wartości 2720 zł! Darmowy zakład 20 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 2100 zł. Szczegóły po kliknięciu w link
Wynik na żywo
meczyki
TVP Sport
transmisja
Fortuna TV
transmisja
STS TV
transmisja
Betclic TV
transmisja
Lajfy com
relacja tekstowa

Chiny PR - Polska - Kursy

Gdzie oglądać mecz Chiny PR - Polska ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 19.06.2021. Transmisja TV z meczu Chiny PR - Polska będzie dostępna na TVP Sport, Polsat Sport , transmisja internetowa Betclic TV, TVP Sport, Fortuna TV i STS TV , a relacja tekstowa na Lajfy com.

Interesuje Cie Siatkówka ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.