OD 15:00
Obejrzyj w
Pogadajmy o piłce
Subskrybuj
  • Zbigniew Boniek gościem specjalnym "Pogadajmy o piłce"

Tajlandia

3 - 0
Data
29 cze 2022 | 16:00 (zakończony)

Korea Południowa

Tajlandia - Korea Południowa - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2022-06-29 16:00:00

Transmisje w TV:
Polsat Sport Extra
Transmisja tego meczu jest dostępna na TV Superbet.
Wystarczy zarejestrować konto używając kodu promocyjnego MECZYKI, aby oglądać za darmo i zgarnąć najwyższe bonusy
Wynik na żywo
meczyki
TV Superbet
transmisja
STS TV
transmisja

Gdzie oglądać mecz Tajlandia - Korea Południowa ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 29.06.2022. Transmisja TV z meczu Tajlandia - Korea Południowa będzie dostępna na Polsat Sport Extra , a transmisja internetowa STS TV i TV Superbet .

Interesuje Cie Siatkówka ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.