Niemcy

3 - 1
Data
1 lip 2022 | 01:00 (zakończony)

Belgia

Niemcy - Belgia - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2022-07-01 01:00:00

Transmisje w TV:
Polsat Sport
Transmisja z tego meczu dostępna jest na stronie STS TV.
UWAGA! Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny MECZYKI otrzymasz bonusy, o wartości 1660 zł! Szczegóły po kliknięciu w link
Wynik na żywo
meczyki
STS TV
transmisja
Betclic TV
transmisja

Gdzie oglądać mecz Niemcy - Belgia ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 01.07.2022. Transmisja TV z meczu Niemcy - Belgia będzie dostępna na Polsat Sport , a transmisja internetowa Betclic TV i STS TV .

Interesuje Cie Siatkówka ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.