Włochy

Włochy

1-3
Data
16 paź 2018 | 09:10 (zakończony)
Serbia

Serbia

Włochy - Serbia - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2018-10-16 09:10:00

09:10
Włochy
Włochy
-
Serbia
Serbia
Mistrzostwa Świata (Kobiety)
Transmisje w TV:
Polsat Sport
Zupełnie darmowa transmisja internetowa z tego meczu dostępna jest na stronie STS TV. Aby oglądać, wystarczy utworzyć konto. UWAGA! Podczas rejestracji wpisz kod bonusowy MEGABONUS, a poza standardową promocją, otrzymasz też darmowy zakład 29zł oraz zakład bez ryzyka 31zł! Sprawdź szczegóły promocji
Wynik na żywo
meczyki
Fortuna TV
transmisja
STS TV
transmisja

Włochy - Serbia - Kursy

Gdzie oglądać mecz Włochy - Serbia ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 16.10.2018. Transmisja TV z meczu Włochy - Serbia będzie dostępna na Polsat Sport , a transmisja internetowa Fortuna TV i STS TV .

Interesuje Cie Siatkówka ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.