Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Wigry Suwałki
{{supporters}}
{{supporters}}
0-3 {{score_string}}
Data
6 gru 2018 | 20:30 ( {{time}}'
{{extra}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90' ) (zakończony) (przełożony)
Rozgrywki
Sędzia
Łukasz Szczech
Kibiców
774
Raków Częstochowa
{{supporters}}
{{supporters}}

Wigry Suwałki - Raków Częstochowa - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo - 06.12.2018

20:30
Wigry SuwałkiWigry Suwałki - Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
Puchar Polski
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport
Mecz już się zakończył. Sprawdź wynik i podsumowanie meczu.

Gdzie oglądać mecz Wigry Suwałki - Raków Częstochowa? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 06.12. 2018. Transmisja TV z meczu Wigry Suwałki - Raków Częstochowa będzie dostępna na Polsat Sport, a relacja tekstowa SportRelacje i Lajfy-com.

Interesuje Cie Piłka nożna? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Polecane transmisje

Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.