W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Zawody Pucharu Świata w Oberhofie bieg sprinterski mężczyzn - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć na żywo - 11.01.2019

14:00
Zawody Pucharu Świata w Oberhofie bieg sprinterski mężczyzn
Biathlon
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport , Eurosport
Mecz już się zakończył. Zapraszamy ponownie.

Gdzie oglądać Zawody Pucharu Świata w Oberhofie bieg sprinterski mężczyzn? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z wydarzenia. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Wydarzenie rozpocznie się 11.01. 2019. Transmisja TV z Zawody Pucharu Świata w Oberhofie bieg sprinterski mężczyzn - będzie dostępna na Polsat Sport i Eurosport.

Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje wydarzeń sportowych online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Najbliższe transmisje

BrazyliaBrazylia - WenezuelaWenezuela Dzisiaj | 02:30
USAUSA - GujanaGujana Dzisiaj | 04:00
PolskaPolska - DominikanaDominikana Dzisiaj | 06:30
Korea PołudniowaKorea Południowa - JaponiaJaponia Dzisiaj | 10:00
SerbiaSerbia - NiemcyNiemcy Dzisiaj | 10:00
Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.