Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku 1. i 2. przejazd kobiet - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć na żywo - 18.01.2019

14:30
Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku 1. i 2. przejazd kobiet
Skeleton
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport Extra
Mecz już się zakończył. Zapraszamy ponownie.

Gdzie oglądać Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku 1. i 2. przejazd kobiet? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z wydarzenia. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Wydarzenie rozpocznie się 18.01. 2019. Transmisja TV z Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku 1. i 2. przejazd kobiet - będzie dostępna na Polsat Sport Extra.

Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje wydarzeń sportowych online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.