Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz
Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz
0-3 {{score}}
Data
11 lut 2019 | 17:40 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Rozgrywki
Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź
Budowlani Łódź

Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo - 11.02.2019

17:30
Klub Sportowy Pałac BydgoszczKlub Sportowy Pałac Bydgoszcz - Budowlani ŁódźBudowlani Łódź
Liga Siatkówki Kobiet
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport
Mecz już się zakończył. Sprawdź wynik i podsumowanie meczu.

Gdzie oglądać mecz Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 11.02. 2019. Transmisja TV z meczu Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź będzie dostępna na Polsat Sport.

Interesuje Cie Siatkówka? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.