Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Stelmet Zielona Góra
Stelmet Zielona Góra
78-109 {{score}}
Data
16 mar 2019 | 18:00 ({{period}} {{minute}}') (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Rozgrywki
VTB United League
Zenit Sankt Petersburg
Zenit Sankt Petersburg

Stelmet Zielona Góra - Zenit Sankt Petersburg - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo - 16.03.2019

18:00
Stelmet Zielona GóraStelmet Zielona Góra - Zenit Sankt PetersburgZenit Sankt Petersburg
VTB United League
Udostępnij
Transmisje w TV: Eurosport 2
Mecz już się zakończył. Sprawdź wynik i podsumowanie meczu.

Gdzie oglądać mecz Stelmet Zielona Góra - Zenit Sankt Petersburg? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 16.03. 2019. Transmisja TV z meczu Stelmet Zielona Góra - Zenit Sankt Petersburg będzie dostępna na Eurosport 2.

Interesuje Cie Koszykówka? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.