Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Ubi San Bernardo Cuneo
Ubi San Bernardo Cuneo
0-3 {{score}}
Data
16 mar 2019 | 20:30 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Rozgrywki
Serie A1 (Kobiety)
Imoco Conegliano
Imoco Conegliano

Ubi San Bernardo Cuneo - Imoco Conegliano - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo - 16.03.2019

20:30
Ubi San Bernardo CuneoUbi San Bernardo Cuneo - Imoco ConeglianoImoco Conegliano
Serie A1 (Kobiety)
Udostępnij
Transmisje w TV: Nsport+
Mecz już się zakończył. Sprawdź wynik i podsumowanie meczu.

Gdzie oglądać mecz Ubi San Bernardo Cuneo - Imoco Conegliano? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 16.03. 2019. Transmisja TV z meczu Ubi San Bernardo Cuneo - Imoco Conegliano będzie dostępna na Nsport+, a transmisja internetowa Player.

Interesuje Cie Siatkówka? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.