Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

KSW 48: Szymański - Parnasse, Jurkowski - Bekavac - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć na żywo - 27.04.2019

19:00
KSW 48: Szymański - Parnasse, Jurkowski - Bekavac
MMA
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport
Mecz już się zakończył. Zapraszamy ponownie.

Gdzie oglądać KSW 48: Szymański - Parnasse, Jurkowski - Bekavac? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z wydarzenia. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Wydarzenie rozpocznie się 27.04. 2019. Transmisja TV z KSW 48: Szymański - Parnasse, Jurkowski - Bekavac - będzie dostępna na Polsat Sport, a relacja tekstowa EkstraklasaLive TV.

Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje wydarzeń sportowych online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Polecane transmisje

Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.