Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Stal Ostrów Wielkopolski
Stal Ostrów Wielkopolski
67-86 {{score}}
Data
17 kwi 2019 | 20:00 ({{period}} {{minute}}') (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Rozgrywki
Energa Basket Liga
Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń

Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo - 16.04.2019

19:00
Stal Ostrów WielkopolskiStal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier ToruńPolski Cukier Toruń
Energa Basket Liga
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport Extra
Mecz już się zakończył. Sprawdź wynik i podsumowanie meczu.

Gdzie oglądać mecz Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 16.04. 2019. Transmisja TV z meczu Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń będzie dostępna na Polsat Sport Extra.

Interesuje Cie Koszykówka? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.