Ważne
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Valencia
{{supporters}}
{{supporters}}
Data
9 maj 2019 | 21:00 ( {{time}}'
{{extra}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 90' ) (zakończony) (przełożony)
Rozgrywki
Sędzia
Danny Makkelie
Kibiców
44481
Arsenal Londyn
{{supporters}}
{{supporters}}

Valencia - Arsenal Londyn - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo - 09.05.2019

21:00
ValenciaValencia - Arsenal LondynArsenal Londyn
Liga Europy
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport Premium 2 , BT Sport 2 , Play Sports 1 , Fox Sports 6 Netherlands , Sport TV1 Portugal , DAZN Europa , 6'eren Dania , VOOsport World 1 , RMC Sport 1
Mecz już się zakończył. Sprawdź wynik i podsumowanie meczu.

Gdzie oglądać mecz Valencia - Arsenal Londyn? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 09.05. 2019. Transmisja TV z meczu Valencia - Arsenal Londyn będzie dostępna na Polsat Sport Premium 2, relacja radiowa na RadioGOL - kanał 1, a relacja tekstowa Meczyki, SportRelacje i Lajfy-com.

Interesuje Cie Piłka nożna? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.