W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć na żywo - 25.05.2019

20:00
Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez
Boks
Udostępnij
Transmisje w TV: Polsat Sport
Mecz już się zakończył. Zapraszamy ponownie.

Gdzie oglądać Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z wydarzenia. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Wydarzenie rozpocznie się 25.05. 2019. Transmisja TV z Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez - będzie dostępna na Polsat Sport.

Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje wydarzeń sportowych online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Najbliższe transmisje

Polecane transmisje

Ranking

Bukmacherzy

Specjalna oferta dla czytelników Meczyki.pl, po wpisaniu kodu MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

150% dla nowych graczy oraz dodatkowe punkty, które można wymienić na nagrody, z kodem rejestracyjnym MEGABONUSPZB.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.