Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

European Tour Aberdeen Standard Investments Scottish Open - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć na żywo - 12.07.2019

11:30
European Tour Aberdeen Standard Investments Scottish Open
European Tour
Udostępnij
Transmisje w TV: Canal+ Sport
Mecz już się zakończył. Zapraszamy ponownie.

Gdzie oglądać European Tour Aberdeen Standard Investments Scottish Open? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z wydarzenia. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Wydarzenie rozpocznie się 12.07. 2019. Transmisja TV z European Tour Aberdeen Standard Investments Scottish Open - będzie dostępna na Canal+ Sport, a transmisja internetowa Player.

Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje wydarzeń sportowych online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.