W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
3-0 {{score}}
Data
6 gru 2019 | 10:00 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Rozgrywki
Klubowe Mistrzostwa Świata (Kobiety)
Guangdong Evergrande
Guangdong Evergrande

Eczacibasi Vitra Spor Kulubu - Guangdong Evergrande - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć mecz na żywo - 06.12.2019

10:00
Eczacibasi Vitra Spor KulubuEczacibasi Vitra Spor Kulubu - Guangdong EvergrandeGuangdong Evergrande
Klubowe Mistrzostwa Świata (Kobiety)
Udostępnij
Zupełnie darmowa transmisja internetowa z tego meczu dostępna jest na stronie STS TV. Aby oglądać, wystarczy utworzyć konto. UWAGA! Podczas rejestracji wpisz kod bonusowy MEGABONUS, a poza standardową promocją, otrzymasz też darmowy zakład 29zł oraz zakład bez ryzyka 31zł! Sprawdź szczegóły promocji
Mecz już się zakończył. Sprawdź wynik i podsumowanie meczu.

Gdzie oglądać mecz Eczacibasi Vitra Spor Kulubu - Guangdong Evergrande? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 06.12. 2019. Informacja o transmisji TV z meczu Eczacibasi Vitra Spor Kulubu - Guangdong Evergrande nie jest jeszcze dostępna lub mecz nie będzie transmitowany w polskiej telewizji , a transmisja internetowa STS TV i Fortuna TV.

Interesuje Cie Siatkówka? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.