Liverpool FC - Manchester United - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2020-01-19 17:30:00

Transmisje w TV:
Canal+ Sport, Diema Sport 2, DIGI GO, Sky Sports Main Event, Sky Sport Uno, Sky Sport Football, RMC Sport 1, Ziggo Sport 14, SportKlub 1 Serbia, VOOsport World 1, SKY Go Italia, Canal+ France, S Sport Turcja, Sky Sports Premier League, Ziggo Sport Select, Eurosport Rumunia, Sport TV 2 Portugal, Białoruś 5, BeIN Sport Arabia 2, Sky Sport 1 Germany, Play Sports 2, Setanta Sports Ukraine
Wynik na żywo
meczyki
Relacja Meczyki
relacja tekstowa
Player
transmisja
Mecze za free
relacja tekstowa
SportRelacje
relacja tekstowa

Gdzie oglądać mecz Liverpool FC - Manchester United ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 19.01.2020. Transmisja TV z meczu Liverpool FC - Manchester United będzie dostępna na Canal+ Sport i Diema Sport 2 i DIGI GO i Sky Sports Main Event i Sky Sport Uno i Sky Sport Football i RMC Sport 1 i Ziggo Sport 14 i SportKlub 1 Serbia i VOOsport World 1 i SKY Go Italia i Canal+ France i S Sport Turcja i Sky Sports Premier League i Ziggo Sport Select i Eurosport Rumunia i Sport TV 2 Portugal i Białoruś 5 i BeIN Sport Arabia 2 i Sky Sport 1 Germany i Play Sports 2 i Setanta Sports Ukraine , transmisja internetowa Player , a relacja tekstowa na Mecze za free, Relacja Meczyki, SportRelacje.

Interesuje Cie Piłka nożna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Tabela ligowa - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550