W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Puchar Świata we Flachau [slalom kobiet] - transmisja online i live stream. Zobacz gdzie obejrzeć na żywo - 14.01.2020

17:30
Puchar Świata we Flachau [slalom kobiet]
Narciarstwo alpejskie
Udostępnij
Transmisje w TV: Eurosport 2
Mecz już się zakończył. Zapraszamy ponownie.

Gdzie oglądać Puchar Świata we Flachau [slalom kobiet]? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z wydarzenia. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Wydarzenie rozpocznie się 14.01. 2020. Transmisja TV z Puchar Świata we Flachau [slalom kobiet] - będzie dostępna na Eurosport 2.

Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje wydarzeń sportowych online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.