Borussia Dortmund - FC Köln - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2020-01-24 20:30:00

Transmisje w TV:
Canal+ Sport2, Digi Sport 1 Słowacja, Futbol 2 Ukraine, BT Sport 3, BeIN Sport Arabia 5, DAZN Europa, Digi Sport 3 Romania, SKY Go Italia, Telekom Sport Rumunia, Sky Sport Football, Eleven Sports 1 Portugal, beIN SPORTS CONNECT, Setanta Sports 2
Wynik na żywo
meczyki
STS TV
transmisja
Fortuna TV
transmisja
Betclic TV
transmisja
Player
transmisja
SportRelacje
relacja tekstowa

Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund - FC Köln ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 24.01.2020. Transmisja TV z meczu Borussia Dortmund - FC Köln będzie dostępna na Canal+ Sport2 i Digi Sport 1 Słowacja i Futbol 2 Ukraine i BT Sport 3 i BeIN Sport Arabia 5 i DAZN Europa i Digi Sport 3 Romania i SKY Go Italia i Telekom Sport Rumunia i Sky Sport Football i Eleven Sports 1 Portugal i beIN SPORTS CONNECT i Setanta Sports 2 , transmisja internetowa Betclic TV, Player, STS TV i Fortuna TV , a relacja tekstowa na SportRelacje.

Interesuje Cie Piłka nożna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy