Polska

Polska

26-28
Data
14 sty 2020 | 20:30 (zakończony)
Szwecja

Szwecja

Polska - Szwecja - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2020-01-14 20:30:00

Transmisje w TV:
TVP Sport
Zupełnie darmowa transmisja internetowa z tego meczu dostępna jest na stronie STS TV. Aby oglądać, wystarczy utworzyć konto. UWAGA! Podczas rejestracji wpisz kod bonusowy MEGABONUS, a poza standardową promocją, otrzymasz też darmowy zakład 29zł oraz zakład bez ryzyka 31zł! Sprawdź szczegóły promocji
Wynik na żywo
meczyki
STS TV
transmisja
TVP Sport
transmisja
Mecze za free
relacja tekstowa
Radio Gol 1
relacja radiowa

Gdzie oglądać mecz Polska - Szwecja ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 14.01.2020. Transmisja TV z meczu Polska - Szwecja będzie dostępna na TVP Sport , transmisja internetowa STS TV i TVP Sport , relacja radiowa na Radio Gol 1 , a relacja tekstowa na Mecze za free.

Interesuje Cie Piłka ręczna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.