0-0
Data
02 lut 2020 | 15:00 (zakończony)
Sędzia
Chris Kavanagh
Kibiców
21048

Burnley FC - Arsenal Londyn - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2020-02-02 15:00:00

Transmisje w TV:
Canal+ Sport, VOOsport World 1, Okko Sport, Sky Sports Main Event, Sky Sport Uno, Sky Sport Football, RMC Sport 1, Ziggo Sport 14, SportKlub 1 Serbia, SKY Go Italia, Canal+ France, Eurosport Romania, Sky Sports Premier League, Ziggo Sport Select, Idman TV, Sport TV 2 Portugal, BeIN Sport Arabia 2, Play Sports 2, Setanta Sports Ukraine
Wynik na żywo
meczyki
Player
transmisja
SportRelacje
relacja tekstowa

Gdzie oglądać mecz Burnley FC - Arsenal Londyn ? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 02.02.2020. Transmisja TV z meczu Burnley FC - Arsenal Londyn będzie dostępna na Canal+ Sport i VOOsport World 1 i Okko Sport i Sky Sports Main Event i Sky Sport Uno i Sky Sport Football i RMC Sport 1 i Ziggo Sport 14 i SportKlub 1 Serbia i SKY Go Italia i Canal+ France i Eurosport Romania i Sky Sports Premier League i Ziggo Sport Select i Idman TV i Sport TV 2 Portugal i BeIN Sport Arabia 2 i Play Sports 2 i Setanta Sports Ukraine , transmisja internetowa Player , a relacja tekstowa na SportRelacje.

Interesuje Cie Piłka nożna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.

Tabela ligowa - Premier League

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł