Mecze na żywo, mecze online – sprawdzone i legalne transmisje

Dodaj link
Zastanawiasz się, gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji lub Internecie? Kliknij w dowolny link na poniższej liście, a otrzymasz listę sprawdzonych, bezpiecznych i legalnych źródeł.
Nie znaleziono żadnych wydarzeń.
{{transmission.time.substring(0,10)}}
{{transmission.time.substring(11,16)}}

{{transmission.competition}}
Siatkówka
22:00
Chiny PR
-
Dominikana

Liga Narodów (Kobiety)
Wszystkie

Typy bukmacherskie

VFB wygra Tradycyjnie już faworytem baraży powinna być drużyna z Bundesligi. VFB w końcówce sezonu po zwolnieniu Marcusa Weinzierla prezentowało się nieco lepiej i jest to poziom chyba zbyt wysoki dla drużyny z Berlina. Kluczowe będzie oczywiście pierwsze spotkanie domowe, w którym Union może strzelić gola, ale VFB powinno je wygrać, od tego jak wysoko to zrobi zależy jak drużyna ze Stuttgartu zagra w rewanżu i czy Union będzie miał w nim szanse. W pierwszym spotkaniu stawiamy jednak zdecydowanie na gospodarzy.
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

Kliknij w przycisk "sprawdź" i podczas rejestracji podaj kod MECZYKI a otrzymasz specjalną ofertę powitalną, tylko dla czytelników Meczyki.pl.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.