3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Poniżej 3.5 bramki (under 3.5)1.65STS

Borussia była w pierwszej części sezonu zdecydowanie najlepszą drużyną w meczach u siebie, ale już na wiosnę przegrała dwa ostatnie spotkania i to zdecydowanie po 0:3. Bayern na Borussia Park radził sobie w przeszłości różnie: aż dwa z ostatnich czterech spotkań przegrał, a tylko raz wygrał. Bawarczycy nadal nie imponują w ofensywie, ale przeciwko przeżywającemu ostatnio kryzys rywalowi mogą zdobyć trzy punkty, tyle że raczej nie po meczu, w którym zobaczymy dużo bramek, bo obie drużyny mają sporo problemów.

avatarRedakcja
Typ: Remis do przerwy2.55Totolotek

Jeśli w spotkaniu rzeczywiście padnie mało bramek to po pierwszej połowie żadna z drużyn może nie zdobyć w tym meczu przewagi i wynik rozstrzygnie się dopiero w drugich 45 minutach. Kurs na takie zdarzenie jest niezły.

Typ: Bayern wygra dokładnie jedną bramką (remis przy handicapie europejskim -1)3.90LV Bet

Borussia nie powinna przegrać tak wysoko jak poprzednie spotkania, spodziewamy się wyrównanego spotkania, ale Bawarczycy powinni minimalnie wygrać to spotkanie.