3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Obie drużyny strzelą - both to score1.50Totolotek

Zamiast zapewnić sobie mistrzostwo już w sobotę Manchester City dał się dogonić rywalom z United od stanu 0:2, przegrał 2:3 i przed rewanżem z Liverpoolem jedynym pozytywem jest bardzo dobra pierwsza połowa spotkania w wykonaniu podopiecznych Josepa Guardioli. Wtedy przyszli mistrzowie Anglii grali naprawdę dobrze i gdyby Raheem Sterling był nieco skuteczniejszy pewnie nie daliby się już dogonić. We wtorek będą musieli strzelić przynajmniej trzy gole, ale biorąc pod uwagę potencjał ofensywny rywala by awansować zostaną zapewne zmuszeni do strzelenia jeszcze większej ilości goli. Liverpool z pewnością postara się zacząć mecz tak jak grał w drugiej połowie spotkania na Anfield, ale by uniknąć nerwowości goście powinni trafić w tym spotkaniu przynajmniej raz. Jeśli zagra Salah, a wiele wskazuje, że tak będzie, bo kontuzja, której doznał nie jest poważna, to The Reds w tym spotkaniu strzelą przynajmniej jedną bramkę i gospodarzom pozostanie ultra-ofensywna gra.

avatarRedakcja
Typ: Powyżej 3.5 bramki (over 3.5)1.93LV Bet

United w sobotę pokazali, że defensywa City w ostatnim czasie gra katastrofalnie co Liverpool powinien wykorzystać. Z drugiej jednak strony jeśli gospodarze nawiążą do gry w pierwszej połowie spotkania z United i zdecydowanej większości spotkań na własnym stadionie w tym sezonie powinni strzelić kilka bramek. W rewanżu możemy więc zobaczyć nawet więcej goli niż w pierwszym spotkaniu na Anfield Road.

Typ: Obie drużyny strzelą w pierwszej połowie - both to score in first half3.40Fortuna

Jeśli City szybko strzeli gola w pierwszej połowie powinno ruszyć do ataku, będzie to jednak także sygnał dla Liverpoolu, że trzeba przejść do kontrofensywy, bo jeśli goście dadzą się rozpędzić rywalowi może to być dla nich groźne, a jednocześnie gdy City ruszy do huraganowego ataku będzie podatne na błędy w defensywie, a obrona gospodarzy nie spisywała się ostatnio dobrze.