Wyniki na żywo
Nadchodzące
Rumunia RUM
Wyspy Owcze FAR
Dzisiaj, 20:45
Malta MAL
Hiszpania His
Dzisiaj, 20:45
Bośnia i Hercegowina BIH
Grecja GRE
Dzisiaj, 20:45
Czechy cze
Brazylia BRA
Dzisiaj, 20:45
Szwajcaria SZW
Dania DAN
Dzisiaj, 20:45
Irlandia IRL
Gruzja GRU
Dzisiaj, 20:45
Norwegia Nor
Szwecja SZW
Dzisiaj, 20:45
Włochy WŁO
Liechtenstein LIE
Dzisiaj, 20:45
N. Djokovic DJO
R. Bautista-Agut BAU
Dzisiaj, 21:05
Charlotte Hornets CHA
San Antonio Spurs SAS
Jutro, 00:00
Cleveland Cavaliers CLE
Boston Celtics BOS
Jutro, 00:00
Honduras HON
Ekwador EKW
Jutro, 00:30
Toronto Raptors TOR
Chicago Bulls Chi
Jutro, 00:30
Miami Heat MIA
Orlando Magic ORL
Jutro, 00:30
USA USA
Chile CHIL
Jutro, 00:55
New Orleans Pelicans NOP
Atlanta Hawks ATL
Jutro, 01:00
Minnesota Timberwolves MIN
Los Angeles Clippers LAC
Jutro, 01:00
Peru PER
Salwador SAL
Jutro, 01:00
Milwaukee Bucks MIL
Houston Rockets HOU
Jutro, 01:00
Dallas Mavericks DAL
Sacramento Kings SAC
Jutro, 01:30
D. Medvedev MED
R. Federer FED
Jutro, 02:00
Denver Nuggets DEN
Detroit Pistons DET
Jutro, 02:00
Kostaryka KOS
Jamajka JAM
Jutro, 03:00
Meksyk MEX
Paragwaj PAR
Jutro, 03:00
Los Angeles Lakers LAL
Washington Wizards WAS
Jutro, 03:30
Jastrzębski Węgiel JSW
Skra Bełchatów SKRA
Jutro, 17:30
Warta Zawiercie WAR
Czarni Radom czar
Jutro, 20:30
Oklahoma City Thunder OKC
Indiana Pacers IND
Pojutrze, 01:00
Memphis Grizzlies MEM
Golden State Warriors GSW
Pojutrze, 01:00
Chicago Bulls Chi
Portland Trail Blazers POR
Pojutrze, 01:00
Phoenix Suns PHX
Washington Wizards WAS
Pojutrze, 03:00
Utah Jazz UTA
Los Angeles Lakers LAL
Pojutrze, 03:30
Detroit Pistons DET
Orlando Magic ORL
29/03, 00:00
Philadelphia 76ers PHI
Brooklyn Nets BRO
29/03, 00:00
New York Knicks NYK
Toronto Raptors TOR
29/03, 00:30
Miami Heat MIA
Dallas Mavericks DAL
29/03, 00:30
Houston Rockets HOU
Denver Nuggets DEN
29/03, 01:00
New Orleans Pelicans NOP
Sacramento Kings SAC
29/03, 01:00
Milwaukee Bucks MIL
Los Angeles Clippers LAC
29/03, 01:00
San Antonio Spurs SAS
Cleveland Cavaliers CLE
29/03, 01:30
Wisła Płock wisp
Zagłębie Lubin ZAGL
29/03, 18:00
Hoffenheim Hof
Bayer Leverkusen BAYL
29/03, 20:30
Chievo Verona Chv
Cagliari CAG
29/03, 20:30
Lechia Gdańsk gda
Piast Gliwice PIA
29/03, 20:30
Górnik Zabrze Gór
Cracovia cra
29/03, 20:30
Girona FC Gir
Athletic Bilbao atb
29/03, 21:00
Boston Celtics BOS
Indiana Pacers IND
30/03, 00:00
Atlanta Hawks ATL
Portland Trail Blazers POR
30/03, 00:30
Minnesota Timberwolves MIN
Golden State Warriors GSW
30/03, 01:00
Oklahoma City Thunder OKC
Denver Nuggets DEN
30/03, 01:00
Utah Jazz UTA
Washington Wizards WAS
30/03, 02:00
Los Angeles Lakers LAL
Charlotte Hornets CHA
30/03, 03:30
Dinamo Moskwa DINM
Lokomotiv Moskwa LOKM
30/03, 12:00
Getafe get
Leganés LEG
30/03, 13:00
Fulham FUL
Manchester City MCI
30/03, 13:30
Udinese UDI
Genoa gen
30/03, 15:00
Miedź Legnica mie
Zagłębie Sosnowiec ZAGS
30/03, 15:30
SC Freiburg Fre
Bayern Monachium bay
30/03, 15:30
Fortuna Düsseldorf for
Borussia M'gladbach BMG
30/03, 15:30
1. FC Nürnberg Nur
FC Augsburg aug
30/03, 15:30
Borussia Dortmund dor
VfL Wolfsburg WOL
30/03, 15:30
Werder Brema Wer
1. FSV Mainz 05 mai
30/03, 15:30
Crystal Palace FC cry
Huddersfield Town FC HUD
30/03, 16:00
Leeds United AFC lee
Millwall FC MILL
30/03, 16:00
Manchester United MUn
Watford FC Wat
30/03, 16:00
Brighton & Hove Bri
Southampton FC SOU
30/03, 16:00
Leicester City FC lei
AFC Bournemouth BOU
30/03, 16:00
Ipswich Town FC IPS
Hull City HULL
30/03, 16:00
Burnley FC BUR
Wolverhampton WOL
30/03, 16:00
FC Barcelona FCB
Espanyol Barcelona Esp
30/03, 16:15
Arka Gdynia ARK
Śląsk Wrocław Ślą
30/03, 18:00
Juventus Turyn JUV
Empoli emp
30/03, 18:00
West Ham United WHU
Everton Eve
30/03, 18:30
RB Lipsk rbl
Hertha BSC Berlin her
30/03, 18:30
Celta de Vigo Cel
Villarreal vil
30/03, 18:30
Korona Kielce Kor
Lech Poznań lech
30/03, 20:30
Los Angeles Clippers LAC
Cleveland Cavaliers CLE
30/03, 20:30
Sampdoria Sam
AC Milan Mil
30/03, 20:30
Deportivo Alavés ALA
Atlético Madryt ATM
30/03, 20:45
Houston Rockets HOU
Sacramento Kings SAC
30/03, 23:00
Brooklyn Nets BRO
Boston Celtics BOS
30/03, 23:00
Indiana Pacers IND
Orlando Magic ORL
31/03, 00:00
Detroit Pistons DET
Portland Trail Blazers POR
31/03, 00:00
New York Knicks NYK
Miami Heat MIA
31/03, 00:30
Chicago Bulls Chi
Toronto Raptors TOR
31/03, 01:00
Minnesota Timberwolves MIN
Philadelphia 76ers PHI
31/03, 01:00
Phoenix Suns PHX
Memphis Grizzlies MEM
31/03, 04:00
Levante LEV
Eibar eib
31/03, 12:00
Parma Par
Atalanta Ata
31/03, 12:30
Rayo Vallecano Ray
Betis Sevilla Bet
31/03, 14:00
Fiorentina Fio
Torino TOR
31/03, 15:00
Frosinone Calcio fro
SPAL SpaL
31/03, 15:00
AS Roma ROM
Napoli Nap
31/03, 15:00
Cardiff City FC cdf
Chelsea Londyn che
31/03, 15:05
Hannover 96 Han
Schalke 04 S04
31/03, 15:30
Pogoń Szczecin pog
Jagiellonia Białystok JAG
31/03, 15:30
Sevilla Sev
Valencia Val
31/03, 16:15
Liverpool FC LFC
Tottenham Hotspur tot
31/03, 17:30
AO Xanthi XAN
PAOK Saloniki PAOK
31/03, 18:00
Wisła Kraków WISK
Legia Warszawa LEG
31/03, 18:00
Bologna Bol
US Sassuolo Calcio Sas
31/03, 18:00
Eintracht Frankfurt einf
VfB Stuttgart STU
31/03, 18:00
Atlanta Hawks ATL
Milwaukee Bucks MIL
31/03, 18:30
Real Valladolid vall
Real Sociedad soc
31/03, 18:30
Inter Mediolan INT
Lazio Rzym Laz
31/03, 20:30
Real Madryt REAL
SD Huesca HUE
31/03, 20:45
Oklahoma City Thunder OKC
Dallas Mavericks DAL
31/03, 21:30
New Orleans Pelicans NOP
Los Angeles Lakers LAL
1/04, 00:00
San Antonio Spurs SAS
Sacramento Kings SAC
1/04, 01:00
Denver Nuggets DEN
Washington Wizards WAS
1/04, 02:00
Golden State Warriors GSW
Charlotte Hornets CHA
1/04, 02:30
Los Angeles Clippers LAC
Memphis Grizzlies MEM
1/04, 04:30
Arsenal Londyn ARS
Newcastle United NEW
1/04, 21:00
Indiana Pacers IND
Detroit Pistons DET
2/04, 01:00
Brooklyn Nets BRO
Milwaukee Bucks MIL
2/04, 01:30
Toronto Raptors TOR
Orlando Magic ORL
2/04, 01:30
New York Knicks NYK
Chicago Bulls Chi
2/04, 01:30
Boston Celtics BOS
Miami Heat MIA
2/04, 01:30
Minnesota Timberwolves MIN
Portland Trail Blazers POR
2/04, 02:00
Dallas Mavericks DAL
Philadelphia 76ers PHI
2/04, 02:30
Utah Jazz UTA
Charlotte Hornets CHA
2/04, 03:00
Phoenix Suns PHX
Cleveland Cavaliers CLE
2/04, 04:00
Cracovia cra
Korona Kielce Kor
2/04, 18:00
Śląsk Wrocław Ślą
Miedź Legnica mie
2/04, 18:00
AC Milan Mil
Udinese UDI
2/04, 19:00
Atlético Madryt ATM
Girona FC Gir
2/04, 19:30
Arka Gdynia ARK
Lechia Gdańsk gda
2/04, 20:30
Espanyol Barcelona Esp
Getafe get
2/04, 20:30
Zagłębie Lubin ZAGL
Górnik Zabrze Gór
2/04, 20:30
Watford FC Wat
Fulham FUL
2/04, 20:45
Wolverhampton WOL
Manchester United MUn
2/04, 20:45
FC Augsburg aug
RB Lipsk rbl
2/04, 20:45
Cagliari CAG
Juventus Turyn JUV
2/04, 21:00
Olympique Lyon LYO
Stade Rennes REN
2/04, 21:10
Villarreal vil
FC Barcelona FCB
2/04, 21:30
PGE VIVE Kielce
PGE VIVE Kielce
39-28 {{score}}
Data
20 mar 2018 | 18:30 ({{period}}') (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Rozgrywki
PGNiG Superliga
Gwardia Opole
Gwardia Opole
Pierwsza połowa
18 : 16
Druga połowa
21 : 12
Zakończony
{{half.name}}
{{half.team_A}} : {{half.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa' + ((minute * 1 > 0) ? ' ' + minute + '\'' : '')}}
Mecz jeszcze się nie rozpoczął. Wynik i zdarzenia meczowe będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego.

Historia zdobytych punktów

Pierwsza połowa
0 : 1
Karol Siwak
Uros Zorman
1 : 1
1 : 2
Jan Klimków
Darko Djukic
2 : 2
Michał Jurecki
3 : 2
Darko Djukic
4 : 2
4 : 3
Antoni Łangowski
4 : 4
Patryk Mauer
Marko Mamic
5 : 4
5 : 5
Karol Siwak
5 : 6
Maciej Zarzycki
Marko Mamic
6 : 6
6 : 7
Maciej Zarzycki
6 : 8
Przemysław Zadura
Manuel Strlek
7 : 8
7 : 9
Maciej Zarzycki
7 : 10
Patryk Mauer
Manuel Strlek
8 : 10
8 : 11
Maciej Zarzycki
Manuel Strlek
9 : 11
9 : 12
Sergei Dementev
Krzysztof Lijewski
10 : 12
10 : 13
Przemysław Zadura
Mateusz Kus
11 : 13
11 : 14
Sergei Dementev
Mateusz Kus
12 : 14
12 : 15
Sergei Dementev
Uros Zorman
13 : 15
Karol Bielecki
14 : 15
Michał Jurecki
15 : 15
Marko Mamic
16 : 15
Krzysztof Lijewski
17 : 15
Krzysztof Lijewski
18 : 15
18 : 16
Maciej Zarzycki
Druga połowa
Manuel Strlek
19 : 16
19 : 17
Maciej Zarzycki
19 : 18
Patryk Mauer
Marko Mamic
20 : 18
20 : 19
Przemysław Zadura
20 : 20
Antoni Łangowski
Manuel Strlek
21 : 20
21 : 21
Mateusz Morawski
Alex Dujshebaev
22 : 21
Marko Mamic
23 : 21
Alex Dujshebaev
24 : 21
24 : 22
Kamil Mokrzki
Alex Dujshebaev
25 : 22
Manuel Strlek
26 : 22
Marko Mamic
27 : 22
Manuel Strlek
28 : 22
Karol Bielecki
29 : 22
29 : 23
Kamil Mokrzki
Krzysztof Lijewski
30 : 23
Manuel Strlek
31 : 23
Karol Bielecki
32 : 23
32 : 24
Antoni Łangowski
Karol Bielecki
33 : 24
33 : 25
Antoni Łangowski
Karol Bielecki
34 : 25
34 : 26
Przemysław Zadura
Karol Bielecki
35 : 26
Manuel Strlek
36 : 26
Karol Bielecki
37 : 26
Marko Mamic
38 : 26
38 : 27
Patryk Mauer
38 : 28
Mindaugas Tarcijonas
Krzysztof Lijewski
39 : 28
Zakończony
Pierwsza połowa
Zakończony
{{event.person_name}}
{{event.score_A}} : {{event.score_B}}
{{event.person_name}}
{{event.name}}
Trwa
Jak tylko mecz się rozpocznie, w tym miejscu będziemy pokazywać jego przebieg "punkt po punkcie".
Składy
PGE VIVE Kielce PGE VIVE Kielce
Gwardia Opole Gwardia Opole
Zawodnicy
Filip Ivic Adam Malcher
Kasper Kijewski Dawid Skrzypczyk
Miłosz Wałach Mateusz Zembrzycki
Sławomir Szmal Antoni Łangowski
Bartłomiej Bis Kamil Mokrzki
Julen Aguinagalde Maciej Zarzycki
Mateusz Kus Mateusz Morawski
Karol Bielecki Przemysław Zadura
Marko Mamic Sergei Dementev
Michał Jurecki Adrian Przybysz
Manuel Strlek Karol Siwak
Mateusz Jachlewski Michał Lemaniak
Szymon Skowron Michał Milewski
Blaz Janc Patryk Mauer
Darko Djukic Jan Klimków
Dean Bombac Mateusz Jankowski
Mariusz Jurkiewicz Mindaugas Tarcijonas
Uros Zorman
Alex Dujshebaev
Krzysztof Lijewski
Trener
Talant Dujszebajev Michał Skórski

Grupa Granatowa

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
PGE VIVE Kielce PGE VIVE Kielce
30
30
0
104
2
+2
NMC Górnik Zabrze NMC Górnik Zabrze
30
23
7
80
3
+2
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
30
17
13
59
4
+2
MMTS Kwidzyn MMTS Kwidzyn
30
15
12
56
5
+4
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
30
11
16
45
6
+8
Meble Wójcik Elbląg Meble Wójcik Elbląg
30
7
23
26
7
+8
KPR Legionowo KPR Legionowo
30
4
23
19
8
+8
Spójnia Gdynia Spójnia Gdynia
30
2
27
8

Grupa Pomarańczowa

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Orlen Wisła Płock Orlen Wisła Płock
30
27
2
97
2
+1
Azoty Puławy Azoty Puławy
30
23
5
84
3
+4
Gwardia Opole Gwardia Opole
30
15
12
56
4
+4
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
30
13
16
48
5
+5
Energa Wybrzeże Gdańsk Energa Wybrzeże Gdańsk
30
12
16
44
6
+5
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
30
10
15
39
7
+5
Stal Mielec Stal Mielec
30
8
19
34
8
+5
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
30
7
18
33
Ranking

Bukmacherzy

TYLKO U NAS: Wpisz kod promocyjny 1000plus29pln, a otrzymasz darmowy zakład 29 PLN bez wpłaty (+ podwojenie wpłaty do 1000 PLN). Dodatkowo wygraj podwójny bilet na mecz Polska - Izrael!

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!

Podczas rejestracji podaj kod 60plnmeczyki a na start otrzymasz darmowy zakład 50 PLN i punkty do wymiany na 10 PLN bez depozytu.

Do góry
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.