Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Budowlani Łódź
Budowlani Łódź
3-1 {{score}}
Data
20 lis 2019 | 19:00 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
LP Viesti Salo
LP Viesti Salo
Pierwszy set
25 : 16
Drugi set
25 : 12
Trzeci set
18 : 25
Czwarty set
25 : 22
Zakończony
{{set.name}}
{{set.team_A}} : {{set.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa'}}
Mecz jeszcze się nie rozpoczął. Wynik i zdarzenia meczowe będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego.

Statystyki meczu

Punkty
93 {{sum_A}}
Budowlani Łódź
75 {{sum_B}}
LP Viesti Salo
Punkty
93 {{sum_A}}
75 {{sum_B}}
Punkty po ataku
51 {{sum_A}}
36 {{sum_B}}
Błędy w ataku
10 {{sum_A}}
8 {{sum_B}}
Punkty po bloku
9 {{sum_A}}
9 {{sum_B}}
Asy serwisowe
10 {{sum_A}}
8 {{sum_B}}
Błędy serwisowe
10 {{sum_A}}
12 {{sum_B}}
Błędy drużyny
22 {{sum_A}}
23 {{sum_B}}
Challenge
4 {{sum_A}}
4 {{sum_B}}
Wygrane challenge
2 {{sum_A}}
2 {{sum_B}}
Przegrane challenge
2 {{sum_A}}
2 {{sum_B}}
Składy
Budowlani Łódź Budowlani Łódź
LP Viesti Salo LP Viesti Salo
Zawodnicy
Julia Nowicka Veda Mansikkaviita
Paulina Bałdyga Viktoriia Tuchashvili
Karolina Garstka Eveliina Rautiainen
Maria Stenzel Anu Ennok
Agata Babicz Lotta Piesanen
Anna Bączyńska Netta Laaksonen
Charlotte Leys Anna Czakan
Julia Twardowska Inka Mehtola
Anna Lewandowska Kayla Haneline
Jaroslava Pencova Nea Emilia Haatainen
Małgorzata Śmieszek Arita Ternava
Anastasiia Kraiduba Katarina Pilepic
Nette Peit
Trener
Błażej Krzyształowicz Tomi Lemminkainen

Grupa A

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Eczacibasi Vitra Eczacibasi Vitra
2
2
0
5
2
+1
Fenerbahçe Fenerbahçe
2
1
1
4
3
-1
Budowlani Łódź Budowlani Łódź
2
1
1
3
4
-4
LP Viesti Salo LP Viesti Salo
2
0
2
0

Grupa C

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
2
2
0
4
2
+1
Allianz MTV Stuttgart Allianz MTV Stuttgart
2
1
1
4
3
-1
Igor Gorgonzola Novara Volley Igor Gorgonzola Novara Volley
2
1
1
3
4
-1
Khimik Yuzhny Odessa Khimik Yuzhny Odessa
2
0
2
1

Grupa B

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+2
Savino Del Bene Scandicci Savino Del Bene Scandicci
2
2
0
5
2
-1
Vakifbank Vakifbank
2
1
1
4
3
-1
Lokomotiv Kaliningrad Lokomotiv Kaliningrad
2
1
1
3
4
-2
Nova KBM Branik Maribor Nova KBM Branik Maribor
2
0
2
0

Grupa D

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
UGSE Nantes UGSE Nantes
2
2
0
6
2
-1
Imoco Conegliano Imoco Conegliano
2
2
0
5
3
-3
Vasas Obuda Budapest Vasas Obuda Budapest
2
0
2
1
4
-1
Volei Alba Blaj Volei Alba Blaj
2
0
2
0

Grupa E

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
VC Dinamo Moskva VC Dinamo Moskva
2
2
0
6
2
-1
Racing Club de Cannes Racing Club de Cannes
2
2
0
5
3
+1
Uralochka Jekaterynburg Uralochka Jekaterynburg
2
0
2
1
4
-2
Maritza Plovdiv Maritza Plovdiv
2
0
2
0
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.