Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
3-2 {{score}}
Data
18 lut 2020 | 15:00 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Budowlani Łódź
Budowlani Łódź
Pierwszy set
17 : 25
Drugi set
25 : 27
Trzeci set
25 : 19
Czwarty set
25 : 21
Piąty set
15 : 7
Zakończony
{{set.name}}
{{set.team_A}} : {{set.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa'}}
Mecz jeszcze się nie rozpoczął. Wynik i zdarzenia meczowe będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego.

Statystyki meczu

Punkty
107 {{sum_A}}
Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
99 {{sum_B}}
Budowlani Łódź
Punkty
107 {{sum_A}}
99 {{sum_B}}
Punkty po ataku
59 {{sum_A}}
65 {{sum_B}}
Błędy w ataku
10 {{sum_A}}
14 {{sum_B}}
Punkty po bloku
19 {{sum_A}}
6 {{sum_B}}
Asy serwisowe
4 {{sum_A}}
4 {{sum_B}}
Błędy serwisowe
12 {{sum_A}}
8 {{sum_B}}
Błędy drużyny
24 {{sum_A}}
25 {{sum_B}}
Challenge
2 {{sum_A}}
3 {{sum_B}}
Wygrane challenge
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Przegrane challenge
2 {{sum_A}}
3 {{sum_B}}
Składy
Eczacibasi Vitra Spor Kulubu Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
Budowlani Łódź Budowlani Łódź
Zawodnicy
Carli Ellen Lloyd Julia Nowicka
Gamze Kilic Paulina Bałdyga
Seniye Merve Dalbeler Karolina Garstka
Simge Sebnem Akoz Maria Stenzel
Hande Baladin Agata Babicz
Natalia Pereira Anna Bączyńska
Saliha Sahin Julia Twardowska
Beyza Arici Anna Lewandowska
Ergul Avci Eroglu Jaroslava Pencova
Lauren Gibbemeyer Małgorzata Śmieszek
Yasemin Guveli Anastasiia Kraiduba
Melis Durul Gabriela Maciągowski
Tijana Boskovic
Trener
Marco Aurelio Motta Błażej Krzyształowicz

Grupa A

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Eczacibasi Vitra Spor Kulubu Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
6
6
0
15
2
-1
Fenerbahçe Fenerbahçe
6
4
2
14
3
-1
Budowlani Łódź Budowlani Łódź
6
2
4
7
4
-4
LP Viesti Salo LP Viesti Salo
6
0
6
0

Grupa E

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
VC Dynamo Moskwa VC Dynamo Moskwa
6
4
2
12
2
-1
Racing Club de Cannes Racing Club de Cannes
6
3
3
9
3
-1
Maritza Plovdiv Maritza Plovdiv
6
3
3
9
4
-1
Uralochka Jekaterynburg Uralochka Jekaterynburg
6
2
4
6

Grupa D

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Imoco Volley Conegliano Imoco Volley Conegliano
6
6
0
17
2
-1
UGSE Nantes UGSE Nantes
6
3
3
9
3
+1
Volei Alba Blaj Volei Alba Blaj
6
3
3
9
4
-1
Vasas Obuda Budapest Vasas Obuda Budapest
6
0
6
1

Grupa C

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Igor Gorgonzola Novara Volley Igor Gorgonzola Novara Volley
6
5
1
14
2
-1
Allianz MTV Stuttgart Allianz MTV Stuttgart
6
4
2
13
3
-1
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
6
3
3
8
4
-1
Khimik Yuzhny Odessa Khimik Yuzhny Odessa
6
0
6
1

Grupa B

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Vakifbank Vakifbank
6
5
1
15
2
-1
Savino Del Bene Scandicci Savino Del Bene Scandicci
6
5
1
13
3
-1
Lokomotiv Kaliningrad Lokomotiv Kaliningrad
6
2
4
8
4
-2
Nova KBM Branik Maribor Nova KBM Branik Maribor
6
0
6
0
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.