Igor Gorgonzola Novara Volley
Igor Gorgonzola Novara Volley
3-0 {{score}}
Data
18 lut 2020 | 20:30 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
ŁKS Commercecon Łódź
ŁKS Commercecon Łódź
Pierwszy set
25 : 21
Drugi set
25 : 20
Trzeci set
26 : 24
Zakończony
{{set.name}}
{{set.team_A}} : {{set.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa'}}
Mecz jeszcze się nie rozpoczął. Wynik i zdarzenia meczowe będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego.

Statystyki meczu

Punkty
76 {{sum_A}}
Igor Gorgonzola Novara Volley
65 {{sum_B}}
ŁKS Commercecon Łódź
Punkty
76 {{sum_A}}
65 {{sum_B}}
Punkty po ataku
40 {{sum_A}}
39 {{sum_B}}
Błędy w ataku
6 {{sum_A}}
9 {{sum_B}}
Punkty po bloku
11 {{sum_A}}
8 {{sum_B}}
Asy serwisowe
5 {{sum_A}}
5 {{sum_B}}
Błędy serwisowe
6 {{sum_A}}
7 {{sum_B}}
Błędy drużyny
13 {{sum_A}}
20 {{sum_B}}
Challenge
1 {{sum_A}}
4 {{sum_B}}
Wygrane challenge
0 {{sum_A}}
1 {{sum_B}}
Przegrane challenge
1 {{sum_A}}
3 {{sum_B}}
Składy
Igor Gorgonzola Novara Volley Igor Gorgonzola Novara Volley
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
Zawodnicy
Micha Danielle Hancock Eva Mori
Rachele Morello Valeria Caracuta
Francesca Napodano Anna Korabiec
Megan Courtney Krystyna Strasz
Stefania Sansonna Aleksandra Wójcik
Elitsa Vasileva Daria Szczyrba
Zuzanna Górecka Katarina Lazovic
Cristina Chirichella Natalia Skrzypkowska
Federica Piacentini Ewa Kwiatkowska
Stefana Veljkovic Joanna Pacak
Valentina Arrighetti Klaudia Alagierska
Chiara Di Iulio Klaudia Gajewska
Iza Mlakar Izabela Kowalińska
Jovana Brakocevic-Canzian Monika Bociek
Trener
Massimo Barbolini

Grupa A

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Eczacibasi Vitra Spor Kulubu Eczacibasi Vitra Spor Kulubu
6
6
0
15
2
-1
Fenerbahçe Fenerbahçe
6
4
2
14
3
-1
Budowlani Łódź Budowlani Łódź
6
2
4
7
4
-4
LP Viesti Salo LP Viesti Salo
6
0
6
0

Grupa E

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
VC Dynamo Moskwa VC Dynamo Moskwa
6
4
2
12
2
-1
Racing Club de Cannes Racing Club de Cannes
6
3
3
9
3
-1
Maritza Plovdiv Maritza Plovdiv
6
3
3
9
4
-1
Uralochka Jekaterynburg Uralochka Jekaterynburg
6
2
4
6

Grupa D

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Imoco Volley Conegliano Imoco Volley Conegliano
6
6
0
17
2
-1
UGSE Nantes UGSE Nantes
6
3
3
9
3
+1
Volei Alba Blaj Volei Alba Blaj
6
3
3
9
4
-1
Vasas Obuda Budapest Vasas Obuda Budapest
6
0
6
1

Grupa C

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Igor Gorgonzola Novara Volley Igor Gorgonzola Novara Volley
6
5
1
14
2
-1
Allianz MTV Stuttgart Allianz MTV Stuttgart
6
4
2
13
3
-1
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
6
3
3
8
4
-1
Khimik Yuzhny Odessa Khimik Yuzhny Odessa
6
0
6
1

Grupa B

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Vakifbank Vakifbank
6
5
1
15
2
-1
Savino Del Bene Scandicci Savino Del Bene Scandicci
6
5
1
13
3
-1
Lokomotiv Kaliningrad Lokomotiv Kaliningrad
6
2
4
8
4
-2
Nova KBM Branik Maribor Nova KBM Branik Maribor
6
0
6
0
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.