Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Spójnia Stargard
Spójnia Stargard
3-1 {{score}}
Data
28 wrz 2019 | 18:00 ({{period}}) (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
Sokół Mogilno
Sokół Mogilno
Pierwszy set
20 : 25
Drugi set
25 : 23
Trzeci set
25 : 22
Czwarty set
25 : 22
Zakończony
{{set.name}}
{{set.team_A}} : {{set.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa'}}
Mecz jeszcze się nie rozpoczął. Wynik i zdarzenia meczowe będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego.

Statystyki meczu

Punkty
95 {{sum_A}}
Spójnia Stargard
92 {{sum_B}}
Sokół Mogilno
Punkty
95 {{sum_A}}
92 {{sum_B}}
Punkty po ataku
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Błędy w ataku
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Punkty po bloku
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Asy serwisowe
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Błędy serwisowe
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Błędy drużyny
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Challenge
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Wygrane challenge
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}
Przegrane challenge
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}

Grupa 2

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
10
10
0
28
2
+1
AZS AWF Warszawa AZS AWF Warszawa
10
8
2
25
3
-1
Budowlani Białystok Budowlani Białystok
10
8
2
21
4
+1
Łaskovia Łask Łaskovia Łask
10
6
4
19
5
+2
Ósemka Siedlce Ósemka Siedlce
10
6
4
16
6
+1
UKS Chemik SMS Olsztyn UKS Chemik SMS Olsztyn
10
5
5
15
7
-1
Nike Węgrów Nike Węgrów
10
5
5
14
8
+1
AZS LSW Warszawa AZS LSW Warszawa
10
3
7
9
9
+1
Sparta Warszawa Sparta Warszawa
10
2
8
8
10
-1
MUKS Krótka Mysiadło MUKS Krótka Mysiadło
10
2
8
7
11
-5
LTS Legionovia Legionowo LTS Legionovia Legionowo
10
0
10
3

Grupa 3

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Olimpia Jawor Olimpia Jawor
7
7
0
20
2
+2
UKS Siewierz UKS Siewierz
7
5
2
16
3
-1
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
7
4
3
12
4
-1
Energa MKS Kalisz II Energa MKS Kalisz II
7
4
3
10
5
-1
Sokół Radzionków Sokół Radzionków
8
3
5
10
6
-1
MGLKS Sobieski Oława MGLKS Sobieski Oława
7
3
4
9
7
-1
MSK Mysłowice MSK Mysłowice
7
2
5
7
8
-1
Polonia Świdnica Polonia Świdnica
7
0
7
0
9
+1
PZPS Szczyrk II PZPS Szczyrk II
7
4
3
12

Grupa 1

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
GKS 'Wieżyca 2011' Stężyca GKS 'Wieżyca 2011' Stężyca
10
9
1
24
2
-1
Spójnia Stargard Spójnia Stargard
10
8
2
23
3
-1
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz II
10
7
3
23
4
+1
Gedania Gdańsk Gedania Gdańsk
10
6
4
20
5
+1
Enea Energetyk Poznań II Enea Energetyk Poznań II
10
7
3
19
6
+3
SKF PBS Politechnika Poznańska SKF PBS Politechnika Poznańska
10
4
6
14
7
-1
Sokół Mogilno Sokół Mogilno
10
4
6
13
8
-1
UKŻPS Kościan UKŻPS Kościan
10
4
6
11
9
-1
UKS ZSMS Poznań UKS ZSMS Poznań
10
4
6
11
10
-1
Truso Elbląg Truso Elbląg
10
1
9
4
11
+29
SMS Police SMS Police
10
1
9
3

Grupa 4

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+3
Płomień Sosnowiec Płomień Sosnowiec
7
7
0
20
2
+3
Pogoń Proszowice Pogoń Proszowice
7
4
3
14
3
+3
KPKS Halemba Ruda Śląska KPKS Halemba Ruda Śląska
7
4
3
12
4
+2
LUK AZS UMCS Lublin LUK AZS UMCS Lublin
7
4
3
11
5
-1
Tomasovia Tomaszów Lubelski Tomasovia Tomaszów Lubelski
7
4
3
11
6
-1
TS Wisła Kraków TS Wisła Kraków
7
4
3
11
7
+1
MUKS Poprad Stary Sącz MUKS Poprad Stary Sącz
7
2
5
7
8
-2
PLKS Pszczyna PLKS Pszczyna
8
2
6
7
9
-1
CKiS Maraton Krzeszowice CKiS Maraton Krzeszowice
7
1
6
3
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.