Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Brose Bamberg
83-82 {{score}}
23 lis 2017 | 20:00 ({{period}} {{minute}}') (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
{{quarter.team_A}} : {{quarter.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa' + ((minute * 1 > 0) ? ' ' + minute + '\'' : '')}}

Historia zdobytych punktów

{{event.name}}
{{event.person_name}}
{{event.score_A}} : {{event.score_B}}
Trwa
Jak tylko mecz się rozpocznie, w tym miejscu będziemy pokazywać jego przebieg "punkt po punkcie".

Wyniki na żywo

28'