Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności

Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
{{date_label}}
Nie znaleziono żadnych wydarzeń.
Monte-Carlo Rolex Masters
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Półfinały
FT R. Nadal 2-0 G. Dimitrov
FT A. Zverev 1-2 K. Nishikori
Mężczyźni - gra podwójna - Półfinały
FT S. Bolelli F. Fognini 1-2 B. Bryan M. Bryan
FT O. Marach M. Pavic 2-1 R. Bopanna E. Roger-Vasselin
Barcelona Open BancSabadell
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Pierwsza runda kwalifikacji
FT B. Fratangelo 2-0 A. Giannessi
FT J. Melzer 2-1 M. Bachinger
FT I. Ivashka 2-0 K. de Schepper
FT Rogerio Dutra da Silva 2-0 E. Gerasimov
FT A. Martin 1-2 R. Ojeda-Lara
FT I. Cervantes 0-2 P. Andujar
FT L. Giustino 1-2 J. Kovalik
FT G. Granollers-Pujol 0-2 D. Brown
FT M. Klizan 2-0 U. Ignatik
FT A. Davidovich Fokina 0-2 E. Escobedo
FT A. Vatutin 2-0 B. Bonzi
FT I. Nedelko 0-2 C. Moutet
Porsche Tennis Grand Prix
Kobiety - gra pojedyńcza - Pierwsza runda kwalifikacji
FT L. Rueffer 2-1 P. Badosa
FT M. Frech 0-2 V. Lepchenko
FT Z. Diyas 2-0 M. Bouzkova
FT F. Stollar 0-2 A. Gabric
FT P. Krejsova 0-2 V. Kudermetova
FT Hsieh Su-Wei 2-1 K. Gerlach
FT F. Ferro 0-2 O. Dodin
FT A. Cornet 2-0 D. Seguel
FT K. Muchova 1-2 M. Vondrousova
FT C. Witthoeft 2-0 M. Honcova
FT J. Middendorf 0-2 M. Kostyuk
18:10 C. Perrin ?-? T. Korpatsch
18:55 A. Zaja ?-? K. Hobgarski
19:05 C. Paquet ?-? K. Kanepi
19:30 A. Cadantu ?-? B. Pera
21:00 D. Yastremska ?-? M. Melnikova
Biyuan Cup Zhengzhou Women’s Tennis Open
Kobiety - gra pojedyńcza - Półfinały
FT Y. Wickmayer 1-2 Wang Yafan
FT Han Xinyun 0-2 Zheng Saisai
Kobiety - gra podwójna - Półfinały
FT N. Broady Y. Wickmayer 2-0 Lu Jia-Jing J. Namigata
Hungarian Open
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Pierwsza runda kwalifikacji
FT J. Zopp 2-1 T. Smyczek
FT M. Berrettini 2-0 P. Nagy
FT S. Ofner 0-2 Y. Maden
FT M. Cecchinato 2-0 M. Valkusz
FT E. Ymer 2-0 S. Stakhovsky
FT G. Melzer 0-2 L. Sonego
FT M. Baghdatis 0-2 H. Hurkacz
FT S. Napolitano 0-2 Thiago Monteiro
Internazionali di Tennis d'Abruzzo – Città di Francavilla al Mare
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Pierwsza runda kwalifikacji
FT D. Kuzmanov 2-1 G. Nicola
Krecz M. Gengel 0-1 D. Kellovsky*
FT D. Vega-Hernandez 0-2 E. Benchetrit
FT P. Rikl 2-0 D. Guerra
FT K. Coppejans 2-0 A. Vavassori
FT P. Licciardi 0-2 M. Gonzalez
FT A. De Bernardis 0-2 L. Vanni
FT J. Jahn 2-1 G. Panfil
FT A. Del Federico 0-2 J. De Loore
FT M. Viola 2-0 V. Uzhylovsky
FT A. Picchione 0-2 A. Muller
FT R. Marcora 0-2 G. Mager
FT A. Hoang 2-0 G. Duran
FT K. Krawietz 2-0 J. Ocleppo
FT D. Cirelli 0-2 D. Gennaro
FT E. di Ianni 0-2 Zhang Zhizhen
Nanchang Challenger
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Półfinały
FT Q. Halys 2-0 J. Thompson
FT C. Hemery 2-0 A. Nedovyesov
Mężczyźni - gra podwójna - Finał
FT R. Gonzales C. Rungkat 1-2 Gong Mao-Xin Zhang Ze
ATP China International Tennis Challenge
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Pierwsza runda kwalifikacji
FT L. Saville 2-1 A. Bury
FT B. Ilkel 0-2 S. Mukund
FT M. Reid 1-2 S. Narayanaswamy
FT Yi Chu-Huan 0-2 Yun Seong Chung
FT T. Lu 0-2 V. Vardhan
Tunis Open
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Półfinały
FT Joao Domingues 1-2 G. Andreozzi
FT T. Fabbiano 0-2 D. Gimeno-Traver
Mężczyźni - gra podwójna - Finał
FT D. Molchanov I. Zelenay 2-0 J. Eysseric J. Salisbury
Jalisco Open - Guadalajara
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Półfinały
FT M. Arevalo 2-1 J. Smith
FT B. Schnur 2-0 M. Moraing
20:00 M. Arevalo ?-? B. Schnur
22:00 C. Eubanks ?-? P. Krstin
Mężczyźni - gra podwójna - Półfinały
18:00 B. Klein R. Roelofse ?-? S. Giraldo A. Menendez-Maceiras
Torneo Internacional AGT - Leon
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Pierwsza runda kwalifikacji
FT J. Ward 2-0 N. Barrientos
FT C. Diaz-Figueroa 2-0 J. Panta Herreros
FT W. Gonzalez 0-2 V. Durasovic
17:30 F. Mantilla ?-? M. Echazu
17:30 F. Zeballos ?-? T. Simon
19:00 R. Cid ?-? L. Gomez
19:00 R. Statham ?-? P. Krainik
19:00 F. Agamenone ?-? B. Lock
20:30 I. Endara ?-? M. Huesler
20:30 E. Gomez ?-? A. Velotti
20:30 A. Gomez ?-? L. Glasspool
22:00 R. Quiroz ?-? A. Sau Franco
22:00 R. De Alba ?-? M. Willis
22:00 H. Hach ?-? G. Escobar
23:30 J. Vega ?-? A. Gonzalez-Aramburu
Tallahassee Tennis Challenger
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Druga runda kwalifikacji
FT N. Lammons 2-0 R. Galloway
FT A. Lawson 0-2 P. Torebko
FT M. Cuevas 0-2 P. Riba
FT F. Dancevic 2-0 S. Korda
FT M. Purcell 2-0 C. Force
FT T. Bryde 2-1 E. Crepaldi
FT F. Coria 2-0 J. Woog
FT F. Ferrari 0-2 Joao Sorgi
18:30 N. Lammons ?-? Y. Nishioka
Sarasota Open
Mężczyźni - gra pojedyńcza - Półfinały
Krecz R. Opelka 0-0 F. Bagnis*
19:30 H. Dellien ?-? J. Londero
Mężczyźni - gra podwójna - Półfinały
FT A. Begemann A. Sancic 1-2 C. Harrison P. Polansky
{{round.name}}
{{match.status_old}} {{match.person_A_name}}{{match.team_A_star}} {{match.person_A2_name}}{{match.team_A_star}} {{match.score}} {{match.person_B_name}}{{match.team_B_star}} {{match.person_B2_name}}{{match.team_B_star}}
Do góry