Wisła lepsza niż Bayer. Królewski "przelicytował" Romano

PressFocus/Alberto Gandolfo/Krzysztof Porebski
Fabrizio Romano wziął pod lupę statystykę bramek zdobytych w ostatnich minutach przez Bayer Leverksuen. Na wpis dziennikarza zareagował Jarosław Królewski, który przytoczył wyniki Wisły Kraków.
W czwartek Bayer Leverkusen zmierzył się z Romą w spotkaniu rewanżowym półfinału Ligi Europy. Pierwsze spotkanie między zespołami zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść podopiecznych Xabiego Alonso.
W drugim meczu padł remis 2:2. Niemiecki zespół uniknął przegranej w ostatnich minutach rywalizacji podtrzymując imponującą serię bez porażek.
Josip Stanisic wyrównał rezultat spotkania w doliczonym czasie gry. Była to kolejna sytuacja, w której "Aptekarze" zdobyli bramkę tuż przed ostatnim gwizdkiem.
Fabrizio Romano za pośrednictwem Twittera postanowił przytoczyć statystyki mistrza Niemiec. W aktualnym sezonie podopieczni Alonso strzelili 12 goli w doliczonym czasie gry.
Na wpis dziennikarza zareagował prezes Wisły Kraków, Jarosław Królewski. Działacz "przelicytował" Włocha publikując statystyki "Białej Gwiazdy".
W obecnej kampanii Wisła zdobyła 17 bramek w ostatnich minutach spotkań. Jedno ze wspomnianych trafień padło w tegorocznym finale Pucharu Polski, w którym krakowska drużyna pokonała Pogoń Szczecin.
Filip Węglicki10 May · 10:37
Źródło: Twitter