Czerwona kartka dla Artura Jędrzejczyka w hicie Ekstraklasy! Gracz Legii wściekł się na sędziego! [WIDEO]

Screen/Twitter
Spotkanie Pogoni Szczecin z Legią Warszawa od pierwszych minut stało pod znakiem wielkich emocji. Jeszcze przed przerwą z boiska wyleciał Artur Jędrzejczyk.
Po pierwszej połowie spotkania Pogoń remisowała z Legią 1:1. Na bramkę Kamila Grosickiego odpowiedział Tomas Pekhart.
Nie był to jednak koniec emocji przed zejściem do szatni. W czwartej minucie doliczonego czasyu gry czerwoną kartkę obejrzał Artur Jędrzejczyk.
Doświadczony defensor walczył o piłkę z Efthymiosem Koulourisem. Napastnik Pogoni został ściągnięty do parteru. Kluczowa w podjęciu ostatecznej decyzji prawdopodobnie była dalsza część akcji. W trakcie podnoszenia się z murawy piłkarz Legii nastąpił butem na rękę Greka.
Po obejrzeniu tej sytuacji na VAR sędzia tego spotkania, Tomasz Musiał zdecydował się wyrzucić gracza "Wojskowych" z boiska.
Decyzja sędziego wzbudziła spore kontrowersje. Pogodzić nie mógł się też z nią zawodnik Legii, który nie krył wściekłości na werdykt Musiała.
Ostatecznie Legia mimo gry w osłabieniu zdołała sięgnąć w Szczecinie po trz punkty. "Wojskowi" wygrali w Szczecinie 4:3. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
Piotr Sidorowicz 27 Sep 2023 · 21:33
Źródło: Twitter