Niebezpieczne sceny w NBA. Koszykarz wskoczył na rywala i spadł na parkiet [WIDEO]

W NBA doszło do niecodziennego zdarzenia. Jeden z koszykarzy Detroit Pistons mógł przez przypadek zrobić sobie krzywdę w spotkaniu z Utah Jazz.
Mecz rozgrywany w Salt Lake City od początku był niezwykle wyrównany. Po pierwszej połowie goście z Detroit prowadzili różnicą jedynie dwóch punktów.
Pod koniec drugiej kwarty Jalen Duren wykonał skuteczny wsad. Po swojej akcji gracz Pistons zawisł na obręczy, po czym wskoczył na Walkera Kesslera.
Środkowy po chwili spadł na parkiet, co wyglądało dość niebezpiecznie. Duren na szczęście nie doznał żadnej kontuzji i po chwili przerwy zdołał wrócić do gry.
Emocji nie brakowało również w końcówce tego meczu. Na pięć sekund przed końcem czwartej kwarty Lauri Markkanen trafił z dystansu, zapewniając Jazz prowadzenie. W ostatniej chwili Alec Burks odpowiedział skuteczną trójką, dzięki czemu doprowadził do dogrywki.
W dodatkowych pięciu minutach lepsza okazała się ekipa z Utah, która wygrała cały mecz 154:148. Koszykarze Jazz zajmują obecnie 12. miejsce w Konferencji Zachodniej, a Detroit jest ostatnie na Wschodzie.
Utah Jazz - Detroit Pistons 154:148 (26:33, 40:35, 38:41, 34:29, 16:10)
Adam Kłos04 Jan · 08:04