Wpadka drużyny NBA. Tak wygląda rozgrzewka koszykarzy z najlepszej ligi świata [WIDEO]

Twitter Screen
Media społecznościowe obiegł film z rozgrzewki rzutowej Detroit Pistons. Koszykarze "Tłoków" zaprezentowali fatalną dyspozycję.
24 grudnia Detroit Pistons zmierzyli się z Brooklyn Nets w ramach zasadniczego sezonu NBA. Podczas meczu nakręcono film, który zawstydza koszykarzy "Tłoków".
Po dwóch kwartach nowojorski zespół prowadził wynikiem 65:56. Wówczas w trakcie przerwy zawodnicy z Detroit przeprowadzili rozgrzewkę rzutową.
W jej trakcie czterech koszykarzy w tym samym momencie oddało rzuty do kosza. Zawodnicy wykazali się fatalną celnością, a żadna z piłek nie przeleciała przez obręcz.
Nagranie z rozgrzewki rzutowej Detroit Pistons natychmiastowo stało się internetowym viralem. Film na profilu komika Justina Catchensa obejrzało ponad 120 tysięcy osób.
"Tłoki" odnotowują fatalną serię w obecnym sezonie. Zespół zbudował niefortunną passę 26 porażek z rzędu, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Detroit Pistons legitymują się bilansem dwóch zwycięstw i 27 porażek. Drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.
Filip Węglicki26 Dec 2023 · 08:20
Źródło: Twitter