Wygrana Miami Heat. Pacers nie dali rady

Koszykarze Miami Heat pokonali u siebie Indiana Pacers 113:112 w meczu NBA, rozegranym z piątku na sobotę. Dla gospodarzy to 23. wygrana w sezonie.
Spotkanie od początku było wyrównane, a obie drużyny zmieniały się na prowadzeniu. W pierwszej połowie meczu to gości zbudowali największą przewagę na poziomie 9 punktów.
Na koniec trzeciej kwarty, to gospodarze wygrywali dwoma punktami. W ostatnich minutach Pacers odzyskali prowadzenie, ale w końcówce skuteczniejsi byli koszykarze z Miami, którzy ostatecznie wygrali 113:112.
W ekipie gospodarzy najskuteczniejszy był Jimmy Butler, który rzucił 20 punktów. Pod tablicami znakomicie radził sobie Edrice Adebayo, autor 15 zbiórek.
W zespole z Indianapolis najlepszy w ataku był Aaron Holiday, który zdobył 17 punktów.
W Konferencji Wschodniej Miami Heat zajmuje trzecie miejsce z bilansem 23 wygranych i 8 porażek. Natomiast drużyna Indiana Pacers jest szósta z dorobkiem 21 zwycięstw i 11 przegranych.