Absolutna katastrofa FC Barcelony! Fatalna defensywa, gol stracony po minucie gry [WIDEO]

Screen Twitter
FC Barcelona straciła gola już po 75 sekundach meczu z Royal Antwerp. Belgowie wykorzystali katastrofalne zachowanie Oriola Romeu.
FC Barcelona bardzo źle weszła w środowe starcie w Lidze Mistrzów. Już na samym początku meczu spore kłopoty miał młodziutki Hector Fort. Obrońca stracił piłkę pod własnym polem karnym, ale udało mu się uniknąć konsekwencji.
Tyle samo szczęścia nie miał jednak Oriol Romeu. Zaledwie po 75 sekundach gry Hiszpan w fatalny sposób starał się opanować piłkę we własnym polu karnym. Zrobił to tak źle, że futbolówka trafiła pod nogi Artuhra Vermeerena.
18-latek wykorzystał doskonałą okazję i bardzo mocnym strzałem pokonał Inakiego Penę. Tym samym "Blaugrana" jest już pewna, że nie powtórzy wyniku z pierwszego spotkania z Belgami, gdy wygrała aż 5:0.
Dla Vermeerena było to pierwsze trafienie w tym sezonie Ligi Mistrzów. Wcześniej utalentowany pomocnik zanotował dwie asysty.
Hubert Kowalczyk13 Dec 2023 · 21:09