Aż sześć goli w meczu Milanu! Sędzia nie uznał dwóch bramek, niespodzianka w Serie A [WIDEO]

Screen/Twitter
AC Milan poniósł sensacyjny remis w Serie A. Na drodze byłego mistrza Włoch stanęło broniące się przed spadkiem Sassuolo 3:3. W trakcie tego meczu sędzia dwukrotnie ratował gospodarzy.
Ostatnie tygodnie w Serie A były bardzo udane dla Milanu. Zespół z Mediolanu odniósł pięć zwycięstw z rzędu. Tym razem podopieczni Stefano Piolego mierzyli się na wyjeździe z broniącym się przed spadkiem Sassuolo. Od pierwszych minut meczu ofensywnie ruszyli gospodarze.
Już w czwartej minucie spotkania kapitalną akcję swojego zespołu na gola zamienił Andrea Pinamonti. Włoch skorzystał z doskonałego dogrania Kristiana Thorstvedta i strzelił gola na 1:0.
Kilka chwil później Sassuolo cieszyło się po raz drugi. Tym razem szybki atak swojej drużyny na bramkę zamienił Armand Lauriente, który trafił na 2:0. W międzyczasie kapitalną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy, Andrea Consigli. Świetna postawa Włocha nie wystarczyła do czystego konta.
Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego dla Milanu strzelił Rafael Leao. Atakujący przyjezdnych przeprowadził piękną akcję indywidualną, którą zwieńczył trafieniem na 2:1. Były mistrz Włoch mógł nawet schodzić na przerwę przy wyniku remisowym. Bramka Samuela Chukwueze nie została uznana przez ofsajd.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej odsłony za ciosem poszło Sassuolo. Drugą w tym meczu bramkę zdobył Lauriente. Pomocnik gospodarzy podwyższył wynik tego spotkania na 3:1.
AC Milan nie zamierzał jednak składać broni. W 59. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Luka Jović. Chwilę później do remisu doprowadził Chukwueze, lecz znów został on złapany na spalonym.
Na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry bohaterem Milanu został Noah Okafor. Bramka zdobyta przez napastnika dała jego drużynie remis 3:3. Takim też wynikiem zakończył się niedzielny mecz rozgrywany na obiekcie Sassuolo.
Piotr Sidorowicz 14 Apr · 16:58