97. minuta i gol! Bayer niepokonany, oni znów to zrobili! [WIDEO]

Screen Twitter
Bayer Leverkusen nadal nie przegrał! Tym razem "Aptekarze" odrobili 0:2 z VfB Stuttgart.
Wynik sobotniego spotkania został otworzony dopiero w drugiej połowie. Przed zmianą stron żaden z zespołów nie potrafił narzucić swoich warunków drużynie przeciwnej.
Zmieniło się to w 47. minucie, gdy do głosu doszedł Fuhrich. Piłkarz VfB Stuttgart dopadł do odbitej piłki i trafił do siatki.
W 57. minucie goście podwyższyli prowadzenie. Bayer popełnił gigantyczny błąd w rozegraniu, co skwapliwie wykorzystał Undav. Wydawało się wówczas, że "Aptekarze" są już na deskach.
Gospodarze nie byliby jednak sobą, gdyby nie podjęli rękawicy. W 62. minucie gola kontaktowego strzelił Adli po kolejnej asyście rewelacyjnego Grimaldo.
W 78. minucie Bayer świętował już wyrównanie, ale radość okazała się przedwczesna. Bramka zdobyta przez Odilona Kossounou nie została uznana po analizie VAR. Sędziowie dopatrzyli się spalonego.
W samej końcówce stało się jednak to, z czego "Aptekarze" stali się znani w całej Europie. Miejsce wywalczył sobie Andrich, który w 97. minucie doprowadził do wyrównania strzałem z bliskiej odległości!