Borussia Dortmund z awansem w Pucharze Niemiec. Wystarczył gol Marco Reusa [WIDEO]

Borussia Dortmund awansowała do kolejnej rundy Pucharu Niemiec. Sukces zapewniła sobie dzięki zwycięstwu z Hoffenheim 1:0.
Niewiele brakowało, a goście objęliby prowadzenie już w 2. minucie. Borussią uratował Nico Schlotterbeck, który wybił piłkę tuż sprzed bramki.
Drużyna z Dortmundu zapewniła sobie skromne zwycięstwo jeszcze w pierwszej połowie. W 43. minucie decydującego gola strzelił Marco Reus.
Akcja gospodarzy była składna. Reus trafił do bramki z kilku metrów po zagraniu Jamie Bynoe-Gittensa. Dla Anglika był to zaledwie szósty mecz w tym sezonie. W poprzednich pięciu grał przez 149 minut.
Hoffenheim nie było w stanie odrobić tej straty. Goście w drugiej połowie rzadko stwarzali jakiekolwiek zagrożenie pod bramką Borussii.
Marcin Karbowski01 Nov 2023 · 19:54