Buksa z kolejnym golem w Turcji! Świetne zachowanie Polaka w polu karnym [WIDEO]

Screen
Adam Buksa notuje znakomity sezon w tureckim Antalyasporze. W niedzielę reprezentant Polski trafił do siatki w domowym spotkaniu z Hataysporem, a jego drużyna rzutem na taśmę wygrała 1:0.
Napastnik w tym sezonie przebywa na wypożyczeniu w lidze tureckiej. W Antalyi szybko stał się kluczową postacią drużyny i jej najlepszym strzelcem.
W niedzielę drużyna Polaka miała problemy w spotkaniu z walczącym o utrzymanie Hataysporem. Do przerwy to goście prowadzili 1:0.
W drugiej części spotkania Buksa wziął sprawy w swoje ręce. W 67. minucie dobre dośrodkowanie w pole karne posłał Erdogan Yesilyurt.
Polak znakomicie znalazł się w polu karnym. Buksa wyprzedził obrońcę i precyzyjnym strzałem głową skierował piłkę do siatki.
Ostatecznie Antalyaspor rzutem na taśmę wygrał cały mecz 2:1. W 92. minucie do siatki trafił Bytyqi. Drużyna Buksy zajmuje 8. miejsce w tabeli.
Polski snajper ma już 14 goli w rozgrywkach ligi tureckiej. Jest piątym najlepszym strzelcem w obecnej kampanii. O jedno trafienie wyprzedza Krzysztofa Piątka.
Maciej Pietrasik21 Apr · 19:59