Camavinga z asystą przy golu dla Szkocji. Fatalny błąd reprezentanta Francji [WIDEO]

Francja i Szkocja zapewniły już sobie awans do mistrzostw Europy. We wtorek zmierzyły się w meczu towarzyskim, w którym wicemistrzowie świata wygrali 4:1.
Szkoci objęli prowadzenie już w 11. minucie. Koszmarnie we własnym polu karnym zachował się Camavinga, który... zaliczył asystę przy golu Gilmoura.
Odpowiedź Francuzów była natychmiastowa. Pięć minut później do wyrównania doprowadził Pavard, który celnie główkował po rzucie rożnym.
Gospodarze przycisnęli i z kolejnego trafienia cieszyli się w 24. minucie. Świetną akcję Mbappe kolejną celną główką zakończył Pavard.
Jeszcze przed przerwą było 3:1. Swojego gola w końcu zdobył Mbappe. Gwiazdor PSG wykorzystał rzut karny.
W drugiej połowie tempo spadło. Wpływ na to miały liczne zmiany przeprowadzane przez obu trenerów. Gdy jednak Francuzi przyspieszyli, to od razu padł gol. Niewiele do szczęścia zabrakło Griezmannowi, który z bliska trafił piłką w poprzeczkę. Dobitka Comana była już celna.
Francuzów w listopadzie czekają dwa mecze w eliminacjach Euro: z Gibraltarem i Grecją. Szkoci mają przed sobą spotkania z Gruzją i Norwegią.
Marcin Karbowski17 Oct 2023 · 23:10