Cash uratował Aston Villę! Gol Polaka w ćwierćfinale Ligi Konferencji [WIDEO]

David Catry / pressfocus
Matty Cash strzelił gola dla Aston Villi w wyjazdowym meczu z Lille w Lidze Konferencji! Reprezentant Polski swoim golem doprowadził do dogrywki.
Cash wrócił do gry po kontuzji, której doznał w marcowym meczu reprezentacji Polski z Estonią w barażach do EURO 2024. Od razu pojawił się w podstawowym składzie.
Polak trafił na słaby mecz swojej drużyny. Aston Villa znalazła się na krawędzi. Po 68. minutach przegrywała 0:2. Taki wynik wyrzuciłby ją za burtę rozgrywek.
Jeśli któryś z gości zagrażał bramce Lille, to właśnie Cash. W 83. minucie sprawdził bramkarza rywali soczystym uderzeniem z dystansu. Ten zdołał jednak przenieść piłkę nad poprzeczką.
W 87. minucie Chevalier nie miał już nic do powiedzenia. Sam zresztą umożliwił Cashowi strzelenie gola. Bramkarz Lille po dośrodkowaniu wypuścił piłkę z rąk, a ta w końcu trafiła na linię pola karnego. Dopadł do niej Polak i mocnym uderzeniem wbił do siatki. Jego gol doprowadził do dogrywki!
Marcin Karbowski18 Apr · 20:41