Ale urwał! Perfekcyjny rzut karny [WIDEO]

Twitter Screen
Ager Aketxe popisał się fenomenalnym strzałem z rzutu karnego. 30-latek posłał precyzyjne uderzenie i ściągnął pajęczynę z bramki.
Koniec sezonu na zapleczu La Ligi zbliża się wielkimi krokami. Zajmujący trzecie miejsce Eibar bierze udział w wyścigu o awans do hiszpańskiej ekstraklasy.
W niedzielę wspomniany zespół pokonał Amorebietę w 38. kolejce zmagań. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 5:0.
W kadrze meczowej Eibaru znalazł się Ager Aketxe. Hiszpan rozegrał 66 minut i został zmieniony przez Konrada de la Fuente.
Przed opuszczeniem boiska 30-latek wpisał się na listę strzelców. Zdobył bramkę w pierwszej połowie w doliczonym czasie gry.
Aketxe podszedł do wykonania rzutu karnego. Hiszpan posłał precyzyjne uderzenie i ściągnął pajęczynę z bramki.
Golkiper Amorebiety, Jonmi Magunagoitia, nie wyczuł intencji strzelającego. Hiszpan miałby ogromne problemy z obroną, nawet jeśli rzuciłby się w dobrą stronę.
Filip Węglicki06 May · 16:03
Źródło: Twitter