Co za powrót PSG! Koledzy wyręczyli Mbappe [WIDEO]

Screen Twitter
PSG odwróciło losy spotkania i zremisowało z Le Havre 3:3 (1:2). Tym samym "Paryżanie" są już w zasadzie pewni mistrzostwa Francji.
PSG przystąpiło do sobotniego spotkania w mocno rezerwowym składzie. Odbiło się to na grze gospodarzy, którzy bardzo szybko stracili gola.
W 19. minucie wynik meczu otworzył Operi. Niedługo później wyrównał wprawdzie Barcola, ale jeszcze przed przerwą swoją trafienie dorzucił Ayew. Tym samym zaskoczeni "Paryżanie" przegrywali 1:2 do przerwy.
Po zmianie stron Enrique zdecydował się na liczne zmiany. Na boisku zameldowali się między innymi Mbappe, Skriniar, a także Ramos. Na efekty ich działań trzeba było jednak długo poczekać.
Le Havre pozostawało zaś w uderzeniu, co w 61. minucie przyniosło bramkę zdobytą przez Toure. Pomocnik pewnie wykorzystał rzut karny, Navas trzeci raz musiał wyciągać piłkę z siatki.
W 78. minucie "Paryżanie" ponownie złapali kontakt, tym razem za sprawą Hakimiego. Co więcej, w samej końcówce poszli za ciosem i wyprowadzili decydujące uderzenie. Stan spotkania w 95. minucie ustalił Ramos, który trafił na 3:3.
Hubert Kowalczyk27 Apr · 22:58