Cristiano Ronaldo nie zwalnia tempa. Niesamowity dorobek gwiazdy reprezentacji Portugalii [WIDEO]

Armin Durgut/PressFocus
Cristiano Ronaldo śrubuje swój dorobek w reprezentacji Portugalii. Napastnik Al-Nassr przyczynił się do jej zwycięstwa z Liechtensteinem 2:0.
Portugalia na gole czekała do drugiej połowy. Tuż po jej rozpoczęciu szybki atak gości wyprowadził Diogo Jota, wypuścił Cristiano Ronaldo, który wpadł w pole karne i umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Liechtensteinu.
Dla Ronaldo był to już 128. gol w reprezentacji Portugalii. W tym roku zaliczył dla niej aż dziesięć trafień. To już szósty raz, gdy osiąga w kadrze tę barierę w jednym roku kalendarzowym.
Dziesięć minut po golu Ronaldo do siatki trafił Joao Cancelo. Piłkarz Barcelony wykorzystał błąd bramkarza i z ostrego kąta trafił do siatki.
Portugalia zdecydowanie prowadzi w tabeli grupy J. Już wcześniej zapewniła sobie awans do mistrzostw. Liechtenstein po dziewięciu kolejkach nie ma na swoim koncie ani jednego punktu.
Marcin Karbowski16 Nov 2023 · 22:43