Cudowne zagranie Kroosa! Zabójcza kontra Realu. "Chore. Playstation" [WIDEO]

Screen z X
Real Madryt nie miał łatwego początku spotkania z Bayernem Monachium. Jedna akcja "Królewskich" wystarczyła im jednak do gola na Allianz Arenie. Cudownym podaniem do Viniciusa popisał się Toni Kroos.
Od pierwszych minut to podopieczni Thomasa Tuchela przejęli inicjatywę przed własną publicznością. Aktywny z przodu był zwłaszcza Leroy Sane.
Andrij Łunin miał sporo pracy, lecz spisywał się bez zarzutu. Real przez ponad 20 minut nie oddał natomiast choćby jednego strzału na bramkę rywali.
Gdy już to się zmieniło, "Królewscy" od razu wyszli jednak na prowadzenie. Akcja Realu potoczyła się błyskawicznie.
W środku pola znakomicie zachował się wówczas Toni Kroos. Reprezentant Niemiec w fantastyczny sposób obsłużył Viniciusa Juniora.
Brazylijczyk znalazł się sam na sam z Manuelem Neuerem i nie zmarnował tej okazji. Dzięki niemu "Królewscy" wyszli na prowadzenie.
- Chore było to podanie Kroosa. Playstation - napisał na portalu X Andrzej Twarowski, komentator Viaplay.
Ostatecznie żaden z zespołów nie wywalczył sobie zaliczki przed rewanżem. W spotkaniu Bayernu z Realem padł remis 2:2. Pełną relację ze starcia w Monachium przeczytacie TUTAJ.
Maciej Pietrasik30 Apr · 21:37