Cudowny gol w Ligue 1! Uderzył z własnej połowy i pokonał bramkarza rywali! [WIDEO]

Niedzielny mecz AS Monaco z Metz z pewnością zostanie na zawsze zapamiętany przez Lamine'a Camarę. 19-latek popisał się niezwykłym golem, trafiając do siatki z własnej połowy.
Metz przystąpiło to spotkania w księstwie po serii trzech porażek z rzędu i znajdując się w strefie spadkowej. Meczu na trudnym terenie nie mogło jednak rozpocząć lepiej.
Kibice bardzo szybko doczekali się gola, a na dodatek było to trafienie niezwykłej urody. W czwartej minucie spotkania na strzał z bardzo dużej odległości zdecydował się Lamine Camara.
Senegalczyk zauważył, że mocno wysunięty przed własne pole karne jest Philipp Kohn. Nastolatek postanowił wykorzystać ustawienie bramkarza AS Monaco.
Zdecydował się na uderzenie, mimo że znajdował się jeszcze na własnej połowie. Strzał, choć bardzo trudny, wyszedł mu praktycznie idealnie. Kohn nie miał szans na skuteczną interwencję.
AS Monaco jeszcze przed przerwą zdołało doprowadzić do wyrównania. W 42. minucie na listę strzelców wpisał się Aleksandr Gołowin. W drugiej części spotkania to właśnie Rosjanin po raz kolejny trafił do siatki, a gospodarze wygrali całe spotkanie 2:1.
Maciej Pietrasik22 Oct 2023 · 17:57