Dokończono przerwany mecz Serie A. Zwycięstwo rzutem na taśmę [WIDEO]

Screen Twitter
AS Roma ostatecznie pokonała Udinese 2:1 (1:1). Decydująca bramka padła w 95. minucie.
14 kwietnia rozpoczęto spotkanie Udinese z AS Romą. Mecz został jednak przerwany w okolicach 70. minuty. Poważne problemy ze zdrowiem miał Evan Ndicka.
U Iworyjczyka podejrzewano nawet zawał serca. Ostatecznie skończyło się na strachu, życie piłkarza nie było zagrożone. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Starcie w Serie A dokończono 25 kwietnia. Długo wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami. Na tablicy wyników utrzymywał się wynik 1:1, czyli identyczny, jak 14 kwietnia.
W 95. minucie rzymianie przeprowadzili jednak decydującą akcję. Podanie posłał Paulo Dybala, zaś Bryan Cristante idealnie uderzył głową. Dzięki temu podopieczni Daniele De Rossiego zgarnęli trzy punkty.
Tym samym AS Roma umocniła się na piątej pozycji w tabeli. Przewaga nad szóstą Atalantą wynosi obecnie cztery punkty, chociaż zespół z Bergamo rozegrał mecz mniej.
W meczu z Udinese swój udział zaliczył Nicola Zalewski. Reprezentant Polski w 73. minucie został zmieniony przez Leonardo Spinazzolę.
Hubert Kowalczyk25 Apr · 20:35